Wiosna w à Tab

Powolutku idzie wiosna! Czuję to! Więc czas na zmiany! Te w ubraniach, jedzeniu, ale też i te … na stole! Uwielbiam dekorować stół w zależności od pory roku – tak w okresie Świąt Bożego Narodzenia Nasz stół zamienia się w eksplozję czerwonych, złotych, srebrnych barw! Pozwalamy sobie na szaleństwo! Ale teraz jest czas na wiosnę  – i jej kolory- pastele, zielenie! Żeby było radośnie i pięknie! Żebyśmy czuli, że wiosna zaczyna się nie tylko na dworze, ale też w zaciszu Naszego domu.

Przygotowałam dla Was stylizacjestołów dzięki marce à Tab – bardzo wiosenne.

Pierwsza stylizacja przywołuje mi od razu skojarzenia z Wielkanocą. Iście wiosenna zieleń, piękne bieżniki i to boskie drewno. Wiecie, że mam świra na jego puncie! I tu kolekcja a Tab spisuje się na medal! Piękne drewniane podstawki, misy, talerze- aż chce się jeść. Zwróćcie uwagę na cudowne połączenie białej ceramiki z drewnem- prawda, że pięknie? Także bambusowe talerze z motywem wiosennych gałązek świetnie się wpisują w całość stylizacji.

Kolejne fotografie – tu rządzą pastele i piękne kwieciste wzory które również mają miejsce w moim sercu. Drobne dodatki, które niesamowicie ocieplają wnętrze, nie powodując oczopląsu. W takiej przestrzeni, nawet jeśli wiosna będzie się troszkę spóźniać, cudownie będzie na nią czekać przy dobrej kawie, herbacie i innych łakociach.

fot. Kaboompics

stylizacja Dziękuję Było Pyszne