Hygge Na Szczęście – Signe Jahansen

Hygge Na Szczęście – Signe Jahansen . I co ? Zapada cisza? Ktoś powie: „o matko, znów to hygge, oszaleć można” A ja się cieszę. Jesteśmy zdecydowanie za bardzo zabiegani, zdecydowanie za bardzo spięci, zdecydowanie nie szanujemy swojego wolnego czasu. Odprężmy się i zrelaksujmy. Jest hygge. Dla mnie hygge to gotowanie. Kuchnia, Raz po raz urządzanie wnętrza naszego mieszkanka. To szczęście. to ten moment, który właśnie przezywam. Mam możliwość pisania do Was, i wiedzy, że jeśli to właśnie teraz czytasz- Ty, właśnie Ty, wiedzy, że moje hygge nie idzie na marne. Bo mój blog to właśnie hygge.

Hygge Na Szczęście –  to super książka – dla mnie super ponieważ oprócz oczywistego opisu hygge zawiera mnóstwo przepisów. Cudnych przepisów w stylu bliskiemu mojemu sercu. i zdjęciom potraw takich, że chciała bym wyrwać kartki z książki, oprawić sobie w ramkę i podziwiać na ścianie.

A może chcielibyście się dowiedzieć co to fika? Ta książka wszytko Wam wyjaśni.

Przepisy są proste, a jak wiemy większość prostych rzeczy ujmuje swoim smakiem.

Oprócz tego w tej cudnej książeczce znajdziecie opowieści o skandynawskim designie (który tak kocham, i który wprawia mnie w stan permanentnego odpoczynku). Poczytacie o duchu samowystarczalności. O zajęciach poza domem, które sprawiają ludziom radość. O bliskości, wspólnocie i otwartości.

To książka, którą możecie wziąć do pociągu, usiąść z nia przy filiżance herbaty/ kawy. Poczytać w autobusie. W przerwie między zajęciami. w korku (opcja dla Warszawiaków;)) . Jest cudna. I ja ją Wam z całego serca polecam!

Niech moc będzie z Wami!