Szukaj

E-BOOK PYSZNE BLW #INSTAPRZEPISY 2

Po bestselerze roku 2020 czyli Instaprzepisach 1, czas na kolejną dawkę przepisów zbieranych przeze mnie przez ROK!

Co znajdziesz w #INSTAPRZEPISY 2?

W  e-booku znajdziesz prawie sto przepisów dla małych i dużych, które pojawiły się w procesie rozszerzania diety w naszym jadłospisie. 206 stron przepisów na śniadania, kolacje i obiady, desery. Z tych przepisów śmiało mogą korzystać wyłącznie dorośli. Każdy przepis jest opatrzony miesiącem od którego możesz go wprowadzić do diety maluszka, specjalna legenda pozwoli Ci na unikanie posiłków z BMK (białko mleka krowiego), jajkiem.

Każdy przepis opatrzony czasem przygotowania, ilością porcji. W wielu z przepisów znajdziesz porcje wiedzy dotyczące składników posiłków oraz rozszerzania diety.  Teraz już nie musisz szukać naszych przepisów na instagramie, wszystko masz tutaj, w jednym miejscu!

Dodatkowo w e-booku znajdziesz kod rabatowy na Pyszną Kawę do wielokrotnego użytku. W gratisie do e-booka dodana jest też Pyszna Kolorowanka do samodzielnego druku dla Twojego dziecka.

Wszystkie przepisy, które znajdziesz w publikacji są wielokrotnie przez nas przetestowane. Pozwól sobie i swojemu dziecku na różnorodność pokarmową! A jeśli szukasz czegoś naprawdę extra to polecam Ci GIGA PAKIET Instaprzepisy 1 i 2 – prawie 200 przepisów, ponad 400 stron. Oprócz ponad 400 stron przepisów dostajesz w prezencie trzy kody rabatowe: na moją Pyszną Kawę- kod na 10% na całe kawowe zakupy do wielokrotnego użytku, oraz kod rabatowy na 15% do dwóch sklepów z zabawkami, wyprawkami i kuchennymi akcesoriami – Hi Bunny i Tublu. Dodatkowo w prezencie dostajesz Pyszną Kolorowankę- to kolorowanka do samodzielnego wydruku dla Twojego dziecka (kolorowanka uwzględnia różne opcje wiekowe). Brzmi nieźle, prawda?

ZOBACZ CO ZNAJDZIESZ W SKLEPIE


[mailerlite_form form_id=1]

Zostaw komentarz