Otwarcie TK Maxx Łódź

Pewnie się zastanawiacie co blogerce kulinarnej do otwarcia sklepu TK Maxx ?! Ano bardzo dużo. Od dawna jestem fanką działu dom i kuchnia w TK Maxx’ie. Dlatego też bardzo się ucieszyłam, gdy dowiedziałam się, że na Rynku Łódzkiej Manufaktury otwiera się kolejny, drugi już w Łodzi sklep tej marki.

Miałam okazję uczestniczyć w otwarciu sklepu, które odbyło się 19.05.2016 roku i towarzyszyły mu liczne atrakcje. Najpierw pozwólcie jednak, że przekażę Wam kilka informacji prasowych od samej marki! – „Łodzianie na 1727 m2 nowego sklepu TK Maxx odnaleźli tysiące designerskich inspiracji – od ubrań, przez akcesoria i obuwie aż po dodatki do domu od znanych marek i projektantów. Wszystko w cenach do 60% taniej*. (…)

(…) Na wszystkich klientów od rana czekały liczne atrakcje, m.in. konkurs „Czerwony Wieszak”, polegający na znalezieniu ukrytych na terenie sklepu 29 wieszaków: 25 srebrnych, 3 złotych i 1 czerwonego. Każdy kolor odpowiadał innej wartości karty upominkowej na zakupy w TK Maxx, odpowiednio: 100, 500 oraz aż 700 złotych. Dodatkowo, przez cały dzień w specjalnej GIFbudce TK Maxx klienci mogli zrobić sobie gify, czyli zabawne animacje przygotowane z kilku zrobionych wcześniej zdjęć.”

Moje osobiste odczucia z pobytu z nowo otwartym sklepie są dość monotematyczne- gdy wszystkie kobiety udały się szukać modowych cudeniek, ja czym prędzej zajęłam się przeszukiwaniem działu kuchnia. Standardowo jak to w TK Maxxie nie mogło zabraknąć cudnych zastaw znanych marek, pięknych drewnianych i marmurowych dech, słodyczy, dobrej jakości kaw i herbat. I nie będę ukrywała, że to właśnie to w tym sklepie interesuje mnie i przyciąga najbardziej. Na drugim miejscu znajduje się wyposażenie wnętrz- na nim często szukam akcesoriów do sesji kulinarnych. Można znaleźć tu nie lada perełki! Dlatego też serdecznie Was zapraszam do odwiedzenia nowo otwartego TK Maxx, które znajduje się w Manufakturze na rynku kompleksu, w budynku dawnej tkalni, przy ul. Ogrodowej 19A.

Jeśli chcecie wiedzieć więcej wchodźcie na facebookowy profil sklepu https://www.facebook.com/TKMaxxPL

Do zobaczenia w TK Maxx !

TK Maxx_MANUFAKTURA

TK Maxx_MANUFAKTURA_3

DSC_0136 small

DSC_0035 small

TK Maxx_MANUFAKTURA_13

TK Maxx_MANUFAKTURA_5  TK Maxx_MANUFAKTURA_13

DSC_0136 small

DSC_0298 small

DSC_0303 small