PAPA Timber – rzeczy z drewna tworzone z miłością

Chciałam Wam przedstawić niezwykły projekt – PAPA Timber – rzeczy z drewna tworzone z miłością . Jej twórcami jest Nika i Misiek.To ludzie, którzy są żywym dowodem na to, że warto podążać za marzeniami. W 2014 roku porzucili dotychczasowe życie, przyzwyczajenia, by być bliżej natury. W zaciszu domowego garażu tworzą piękne produkty z drewna, którym nadają duszę, i w których zrobienie wkładają serce.

Piękne jest to, że aprobatę do natury wzbudzają i rozwijają nie tylko w sobie, ale też w dzieciach. Oprócz rękodzieła zajmują się uprawą roślin i zwierząt. To świetna sprawa, biorąc pod uwagę, że w dzisiejszych czasach mało kto jest w stanie wyzbyć się wygód mieszkania w mieście, korzystania ze wszelkich gotowców (mówię tu o żywności). Dzięki takim ludziom jak Nika i Misiek możemy mieć nadzieję na to, że za kilka, kilkanaście lat będziemy mogli skosztować jeszcze cudownego, nie fastfoodowego obiadu, zjedzenia warzyw, które nie są pryskane a oprócz tego są z własnego ogródka.

Zawsze pomocni, doradzą o różne nasze widzimisia drewniane. Wiem, bo wypróbowałam na sobie. Mam niewątpliwą przyjemność testować przepiękną drewnianą deskę od PAPA Timber. Od samego początku przypadła mi do gustu. Przesyłka pięknie zapakowana, po jej odpakowaniu widzisz, że produkt tyle co powstał. Tak jakby na Twoich oczach przed chwilką z wielką precyzją powstała mizernie zrobiona deseczka, podkładka pod kubek czy podpórka na tablet. Moja deseczka była świeżo co zaimpregnowana. Na co dzień utrzymuje się w świetnej kondycji mimo jej dużej eksploatacji. Dostałam też podstawki pod kubki. I one nie zawodzą. Jestem dużą entuzjastką drewna, w jak najsurowszej postaci, dlatego podstawki bardzo przypadły mi do gustu.

Serdecznie polecam Wam Nikę i Miśka, którzy z drewna tworzą piękne rzeczy. Znajdziecie je na stronie http://papatimber.com, na którą serdecznie Was zapraszam!

PAPA Timber jest przykładem na to, że marzenia się nie spełniają! Marzenia trzeba spełniać! Jest się wtedy bardzo szczęśliwym i tym szczęściem zaraża się bezapelacyjnie innych.

A poniżej kilka zdjęć z dziełem PAPA Timber.

Processed with VSCO with f2 preset

Processed with VSCO with f2 preset

Processed with VSCO with f2 preset

Processed with VSCO with f2 preset

Processed with VSCO with f2 preset

Processed with VSCO with f2 preset

Processed with VSCO with f2 preset