Wygraj książkę Przepisy Mistrza Pawła Małeckiego

Wygraj książkę Przepisy Mistrza Pawła Małeckiego kuchni Lidla! Myślę, że będzie to idealny prezent na nadchodzące Święta Wielkanocne. Książka Cukierni Lidla jest przepełniona niezwykłymi przepisami ze słodkościami na każdą okazję! Znajdziecie taki dział jak Wielkanoc, który w związku ze zbliżającymi się Świętami pewnie bardzo Was interesuje. Oprócz tego będziecie mogli popracować nad czekoladą i przygotować z niej naprawdę niezwykłe słodkości. Opanujecie techniki robienia musów, sufletów, gofrów. Oprócz naprawdę wielu pomysłów na niecodziennie (i niekoniecznie trudne słodkości) książka jest wydana w tak niesamowity sposób, zdjęcia są tak piękne i realistyczne, że chce się je zjeść wprost z niej.

Aby wziąć udział w Wielkanocnym Konkursie wystarczy odpowiedzieć w komentarzu pod postem konkursowym na blogu na następujące pytanie: Jaka potrawa Wielkanocna jest Twoją ulubioną i dlaczego? Przepisy na potrawę nie są wymagane. Liczy się pomysł i opis uzasadnienia.

WYNIKI KONKURSU :

ZWYCIEŻCZYNIĄ JEST PANI ANIA (NICK NULKA) SERDECZNIE GRATULUJĘ I PROSZĘ O KONTAKT!

Regulamin konkursu:

1. Konkurs trwa od 19.03.2016 do końca 24.03.2016 do godziny 00:00.

2. Sponsorem nagrody jest Lidl Polska.

3. Nagrody wysyłane tylko na terenie Polski.

4. Wysyłka następuję w terminie do 7 dni roboczych od dnia otrzymania przez Dziękuję Było Pyszne adresu wysyłki od wygranej osoby

5. W konkursie nagrodzona będzie  najciekawsza zdaniem autorki bloga Dziękuję Było Pyszne wypowiedź odpowiadająca na pytanie Jaka potrawa Wielkanocna jest Twoją ulubioną i dlaczego?  (forma:dowolna, może być przepis lecz nie jest on konieczny, najważniejszy jest opis uzasadnienia dlaczegowłaśie ona)

6. Wyniki konkursu będą ogłoszone do dnia 25.04.2016 do godziny 00:00 na facebookowym profilu Dziękuję Było Pyszne oraz w poście konkursowym.

7. Wygrana/y  w ciągu 3 dni zobowiązana/y jest wysłać swoje dane do wysyłki nagrody oraz numer telefonu dla kuriera. Dane należy wysłać w prywatnej wiadomości na profil facebookowy Dziękuję Było Pyszne. Po tym terminie nagroda jest przyznawana kolejnej osobie.

lidl-cukiernialidla-pawlmalecki-ksiazkilidla-ksiazkakucharska-wielkanoc