Szukaj
  • Brak produktów w koszyku
Dziękuję Było Pyszne lista produktów

Listy produktów Rozszerzanie diety

Wiem, wiem troszkę to trwało, ale już są! Listy produktów przy rozszerzaniu diety dla Waszych maluszków. Celowo nie pisałam tu nic o BLW, żeby każdy rodzic niezależnie od metody rozszerzania mógł skorzystać. Możecie wpisywać na pierwszej tablicy miesiąc życia dziecka lub miesiąc rozszerzania diety. Odhaczajcie sobie produkty które już użyliscie, najlepiej za pomocą kresek za każdym razem gdy korzystacie żeby mieć ogląd na to ile czego Wasze dziecko je i czy jego dieta jest różnorodna! Ostatnia strona to przyprawy, taka moja dodatkowa karta, którą Wam spisałam w odpowiedzi na Wasze liczne pytania jak doprawiam Kubie jedzenie i czym. Poniżej trzy wersje kolorystyczne do pobrania. Częstujcie się!

Sugeruje drukować 4 strony na jednym arkuszu. Wydruk jest wyraźny a nie zajmie Wam wtedy aż tak wiele miejsca na lodowce.

Pobierz Listę produktów Rozszerzenie diety w trzech wersjach kolorystycznych do wyboru!

Dziękuję Było Pyszne lista produktów
Dziękuję Było Pyszne lista produktów
Dziękuję Było Pyszne lista produktów

Jeśli marzy Ci się profesjonalna lista, której nie musisz co miesiąc drukować, która zajmuje tylko jedną kartkę A4 to serdecznie polecam Ci produkt z mojego sklepu. Notes, 50 kartek, gruby papier ekologiczny. Lista zawsze pod ręką i wysoka jakość.


NEWSLETTER - darmowe materiały dla Ciebie!


Jeśli podobał Ci się ten wpis, szukasz podobnych treści zapisz się do newslettera!
Otrzymasz dostęp do publikacji na temat żywienia dzieci, darmowych przepisów, wyzwań.

Zapisując się do newslettera wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z Polityka prywatności i informacje RODO

Proszę czekać, trwa zapisywanie....

Dziękuję za zapis!

Zostaw komentarz