Szukaj
  • Brak produktów w koszyku

E-book grill

E-book grillowy to propozycja dla każdego (małego i dużego). 40 potraw z grilla. Ponad 120 stron. Przepisy to zbiór moich wieloletnich „zabaw” z grillowaniem, specjalnie dla Was potrawy były wykonywane na różnych rodzajach grilli.

Swoje ulubione pozycje znajdą tutaj amatorzy mięsa jak i roślinożercy. Nie znajdziecie tu przepisów na kiełbasę, kaszankę i karkówkę. To zbiór zdrowszych propozycji, genialnych smakowo i dowodu na to, że grillowanie może być zdrowe i przepyszne. Burgery z indyka, ośmiornica, makrela pieczona w całości, to tylko niektóre hitowe propozycje. Wegetarianie, weganie koniecznie powinni spróbować choćby stek z kalafiora lub pieczonych batatów podanych z pesto. Nie zabrakło też słodkości robionych na grillu, jak bułeczki drożdżowe (to poezja) czy duszone owoce (od plus 6 miesięcy wzwyż). Musisz spróbować, to niebo w gębie!

W publikacji oprócz przepisów znajdziecie krótki wstęp merytoryczny, opis naszych sprzętów, akcesoriów do grillowania, w tym rozpałek i samego węgla. Chciałam Was też przekonać do grillowania w domu, na balkonie. To co? Zaczynamy przygodę ze zdrowym i pysznym grillem?


[mailerlite_form form_id=1]

Zostaw komentarz