Szukaj
  • Brak produktów w koszyku

E-BOOK PYSZNE BLW #INSTAPRZEPISY 2

Po bestselerze roku 2020 czyli Instaprzepisach 1, czas na kolejną dawkę przepisów zbieranych przeze mnie przez ROK!

Co znajdziesz w #INSTAPRZEPISY 2?

W  e-booku znajdziesz prawie sto przepisów dla małych i dużych, które pojawiły się w procesie rozszerzania diety w naszym jadłospisie. 206 stron przepisów na śniadania, kolacje i obiady, desery. Z tych przepisów śmiało mogą korzystać wyłącznie dorośli. Każdy przepis jest opatrzony miesiącem od którego możesz go wprowadzić do diety maluszka, specjalna legenda pozwoli Ci na unikanie posiłków z BMK (białko mleka krowiego), jajkiem.

Każdy przepis opatrzony czasem przygotowania, ilością porcji. W wielu z przepisów znajdziesz porcje wiedzy dotyczące składników posiłków oraz rozszerzania diety.  Teraz już nie musisz szukać naszych przepisów na instagramie, wszystko masz tutaj, w jednym miejscu!

Dodatkowo w e-booku znajdziesz kod rabatowy na Pyszną Kawę do wielokrotnego użytku. W gratisie do e-booka dodana jest też Pyszna Kolorowanka do samodzielnego druku dla Twojego dziecka.

Wszystkie przepisy, które znajdziesz w publikacji są wielokrotnie przez nas przetestowane. Pozwól sobie i swojemu dziecku na różnorodność pokarmową! A jeśli szukasz czegoś naprawdę extra to polecam Ci GIGA PAKIET Instaprzepisy 1 i 2 – prawie 200 przepisów, ponad 400 stron. Oprócz ponad 400 stron przepisów dostajesz w prezencie trzy kody rabatowe: na moją Pyszną Kawę- kod na 10% na całe kawowe zakupy do wielokrotnego użytku, oraz kod rabatowy na 15% do dwóch sklepów z zabawkami, wyprawkami i kuchennymi akcesoriami – Hi Bunny i Tublu. Dodatkowo w prezencie dostajesz Pyszną Kolorowankę- to kolorowanka do samodzielnego wydruku dla Twojego dziecka (kolorowanka uwzględnia różne opcje wiekowe). Brzmi nieźle, prawda?

ZOBACZ CO ZNAJDZIESZ W SKLEPIE


NEWSLETTER - darmowe materiały dla Ciebie!


Jeśli podobał Ci się ten wpis, szukasz podobnych treści zapisz się do newslettera!
Otrzymasz dostęp do publikacji na temat żywienia dzieci, darmowych przepisów, wyzwań.

Zapisując się do newslettera wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z Polityka prywatności i informacje RODO

Proszę czekać, trwa zapisywanie....

Dziękuję za zapis!

Zostaw komentarz