Szukaj
  • Brak produktów w koszyku
Dziękuję Było Pyszne a Tab stylizacja stołu

Wiosna w à Tab

Powolutku idzie wiosna! Czuję to! Więc czas na zmiany! Te w ubraniach, jedzeniu, ale też i te… na stole! Uwielbiam dekorować stół w zależności od pory roku. Tak w okresie Świąt Bożego Narodzenia nasz stół zamienia się w eksplozję czerwonych, złotych, srebrnych barw! Pozwalamy sobie na szaleństwo! Ale teraz jest czas na wiosnę i jej kolory, pastele, zielenie! Żeby było radośnie i pięknie! Żebyśmy czuli, że wiosna zaczyna się nie tylko na dworze, ale też w zaciszu naszego domu.

Wiosenna stylizacja stołu dzięki marce à Tab

Pierwsza stylizacja przywołuje mi od razu skojarzenia z Wielkanocą. Iście wiosenna zieleń, piękne bieżniki i to boskie drewno. Wiecie, że mam świra na jego puncie! I tu kolekcja a Tab spisuje się na medal! Piękne drewniane podstawki, misy, talerze, aż chce się jeść. Zwróćcie uwagę na cudowne połączenie białej ceramiki z drewnem. Prawda, że pięknie? Także bambusowe talerze z motywem wiosennych gałązek świetnie się wpisują w całość stylizacji.

Kolejna stylizacja – tu rządzą pastele i piękne kwieciste wzory które również mają miejsce w moim sercu. Drobne dodatki, które niesamowicie ocieplają wnętrze, nie powodując oczopląsu. W takiej przestrzeni, nawet jeśli wiosna będzie się troszkę spóźniać, cudownie będzie na nią czekać przy dobrej kawie, herbacie i innych łakociach.

fot. Kaboompics

stylizacja Dziękuję Było Pyszne


NEWSLETTER - darmowe materiały dla Ciebie!


Jeśli podobał Ci się ten wpis, szukasz podobnych treści zapisz się do newslettera!
Otrzymasz dostęp do publikacji na temat żywienia dzieci, darmowych przepisów, wyzwań.

Zapisując się do newslettera wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z Polityka prywatności i informacje RODO

Proszę czekać, trwa zapisywanie....

Dziękuję za zapis!

Zostaw komentarz