Szukaj
  • Brak produktów w koszyku
Dziękuję Było Pyszne dziennik rozszerzenia diety

Dziennik Rozszerzenia Diety – dlaczego warto go mieć?

Co kryje się pod nazwą Dziennik Rozszerzania Diety?

To połączenie wiedzy z praktyką – teoria i karty pracy do wypełniania, sporządzania notatek tworzą swojego rodzaju dziennik.

Część teoretyczna Dziennik Rozszerzania Diety to zbiór najważniejszych informacji na temat żywienia dzieci, rozszerzania diety, suplementacji dzieci i kobiet w ciąży/ mam karmiących, alergii pokarmowych, neofobii, odporności u dzieci i wielu innych zagadnień opisanych na podstawie publikacji naukowych, które sprawdzisz w spisie treści, kliknij tutaj.

Na końcu każdego działu podane jest piśmiennictwo. Jeśli masz chęć rozwinąć dany temat, bo wyjątkowo Cię interesuje możesz przeczytać całe artykuły.

Ale to jeszcze nie wszystko! 

Dziennik Rozszerzania Diety posiada karty pracy: dla alergików, dla neofobików, listy zakupowe, wasze ulubione przepisy, miejsce na notatki, co usprawni Twoje działania na codzień. Jeśli zmagasz się z dzieckiem przyjmującym tylko określone pokarmy, Dziennik Rozszerzania Diety pozwoli na lepszą kontrolę procesu wdrażania i zachęcania do kosztowania nowych składników. Tak samo przy alergii pokarmowych, dużo dzieci dosięga alergia na białko mleka krowiego czy jajo kurze. W Dzienniku Rozszerzania Diety możesz prowadzić notatki, spisywać obserwacje objawów, jest też miejsce na zalecenia lekarskie – więc śmiało możesz go zabierać na wizyty.

Dziennik Rozszerzania Diety to 165 stron książki w utwardzanej oprawie, na spirali, która zawiera dwie części, tworzące niezastąpioną całość:

  1. Część teoretyczna przygotuje Cię do rozszerzania diety dziecka, uzupełni Twoją wiedzę, którą zawsze będziesz mieć pod ręką.
  2. Karty pracy pozwolą na kontrolę rozszerzania i będą przydatne dla rodziców dzieci od początku rozszerzania diety do 3 lat.

TYLKO TERAZ MOŻESZ ZAMÓWIĆ DZIENNIK W WERSJI PAPIEROWEJ!!!

Jeśli planujesz kupić Dziennik Rozszerzania Diety na prezent mikołajkowy lub świąteczny, daj znać w dniu składania zamówienia preorder. Specjalnie dla Ciebie paczka przyjdzie w świątecznym klimacie!


NEWSLETTER - darmowe materiały dla Ciebie!


Jeśli podobał Ci się ten wpis, szukasz podobnych treści zapisz się do newslettera!
Otrzymasz dostęp do publikacji na temat żywienia dzieci, darmowych przepisów, wyzwań.

Zapisując się do newslettera wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z Polityka prywatności i informacje RODO

Proszę czekać, trwa zapisywanie....

Dziękuję za zapis!

Zostaw komentarz