Szukaj
  • Brak produktów w koszyku
Eat Pretty Every Day Jolene Hart

Eat Pretty Every Day – Jolene Hart

Eat Pretty Every Day – Jolene Hart przyciąga od pierwszego spojrzenia. Na początek swoją okładką. Kolorowa, myślę, że wydana w odpowiednim momencie w Polsce, kiedy człowiekowi już mocno chce się wiosny, kiedy w styczniu snuje plany i postanowienia noworoczne, kiedy myśli jakby tu na lepsze odmienić swoje życie. I takie jest też przesłanie tej książki. Na okładce widnieje napis „Rób codziennie jedną rzecz, która doda Ci blasku”.

W wielkim skrócie książka Jolene Hart, mówi nam o tym jak małymi kroczkami, czasem niezbyt zauważalnie sprawić, by mieniło się Twoje myślenie o świecie i samym sobie.

We wstępie czytamy „Chwila inspiracji może odmienić cały Twój dzień. A chwila inspiracji każdego dnia przez cały rok potrafi odmienić Twoje myślenie, nawyki oraz (…) wygląd i samopoczucie”.

Jak czytać i stosować się do tego poradnika i naprowadzacza? Wybieramy porę roku, u nas to zdecydowanie jeszcze przynajmniej ta kalendarzowa zima. Na każde 90 dni przeczytamy porady jedzeniowe, samopoczuciowe, porady jak w danym okresie zadbać o swoje zdrowie i urodę.

Eat Pretty Every Day Jolene Hart

NEWSLETTER - darmowe materiały dla Ciebie!


Jeśli podobał Ci się ten wpis, szukasz podobnych treści zapisz się do newslettera!
Otrzymasz dostęp do publikacji na temat żywienia dzieci, darmowych przepisów, wyzwań.

Zapisując się do newslettera wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z Polityka prywatności i informacje RODO

Proszę czekać, trwa zapisywanie....

Dziękuję za zapis!

Zostaw komentarz