Ekspres do kawy 4Swiss Roma A10

Wiele razy pytałyście się /pytaliście się jakiego ekspresu używam, jak mi się sprawdza. No i tak oto po 7 miesiącach użytkowania, ponad 700 kawach (nie pytajcie kto wypił większość z nich) nadchodzę z recenzją.

Po pierwsze. Jestem kobietą. Spodobał mi się piękny design. Dwie wersje kolorystyczne. Biała i czarna. My wybraliśmy czarną, w takim kolorze mamy większość sprzętów, dodatki i ten kolor wydał mi się bardziej praktyczny.

Po drugie. Najważniejsze. Ekspres ma ciśnienie 19 bar. To oznacza jakość parzenia kawy jak w kawiarni. Większość ekspresów ma tylko 15 bar.

Po trzecie. Milk Effect. To możliwość regulacji poziomu spieniania mleka. Genialna sprawa. Ja (pewnie jestem w mniejszości) nie lubię olbrzymiej ilości pianki. Dzięki tej opcji naprawdę można stworzyć kawę idealną!

Po czwarte. Funkcja Bypass. Osobne obwody dla mleka, kawy czarnej, wody. Nic Wam się nie miesza. Unikacie ponownego przelewu wrzątku przez fusy. Higienicznie. Idealnie!

Po piąte. Higieniczny sposób pobierania mleka. Przez rurkę. Możecie mleko pobierać prosto z kartonu/ butelki lub z naczynka.

Po szóste. Bardzo cicha praca. Docenisz przy małym dziecku. Ale pewnie nie tylko.

Po siódme. Możliwość parzenia dwóch kaw jednocześnie.

Po ósme. Możliwość zmiany ustawień danych napojów. Intensywności, ilości wody.

Po dziewiąte . Ruchoma część podajnikowa: dzięki temu przy niskiej filiżance obniżacie sobie dyszę- kawa, mleko czy wrzątek nie pryskają Wam na wszystkie strony. Chcecie zrobić latte w wysokiej szklance? Podnosicie i gotowe !

Po dziesiąte. Odkąd mam ekspres skończyłam podgrzewania małych ilości mleka i wody w rondelku/ czajniku. Wciskam przycisk i mam.

Po jedenaste. Coś co cenię. Ekspres wyświetla przypominajki typu: wypłucz dyszę spieniającą, płukanie, odkamienianie. Dla mnie bardzo fajna sprawa, bo przy natłoku obowiązków można zapomnieć. Z drugiej strony nie trzeba tego robić od razu (bo przecież nie zawsze to jest właśnie odpowiedni moment, a maszyna przypomni Ci drugi raz później)

Po dwunaste. Ci co dobrnęli do końca mam dla Was KOD dzięki któremu dostaniecie w prezencie super szklanki z podwójnego szkła do swoich kawek! tak na dobry start. KOD TO PYSZNAKAWA. A tutaj macie link z którego możecie zamówić ekspres: LINK

A tutaj kilka fotek z moim cudeńkiem :