Szukaj
  • Brak produktów w koszyku
Dziękuję Było Pyszne recenzja

Ekspres do kawy 4Swiss Roma A10

Wiele razy pytałyście się /pytaliście się jakiego ekspresu używam, jak mi się sprawdza. No i tak oto po 7 miesiącach użytkowania, ponad 700 kawach (nie pytajcie kto wypił większość z nich) nadchodzę z recenzją. 

Dlaczego warto kupić ekspres 4SWISS ROMA A10?

Po pierwsze – jestem kobietą.
Spodobał mi się piękny design. Dwie wersje kolorystyczne. Biała i czarna. My wybraliśmy czarną, w takim kolorze mamy większość sprzętów, dodatki i ten kolor wydał mi się bardziej praktyczny. 

Po drugie – najważniejsze.
Ekspres ma ciśnienie 19 bar. To oznacza, że jakość parzenia kawy jest jak w kawiarni. Większość ekspresów ma tylko 15 bar. 

Po trzecie – Milk Effect.
To możliwość regulacji poziomu spieniania mleka. Genialna sprawa. Ja (pewnie jestem w mniejszości) nie lubię olbrzymiej ilości pianki. Dzięki tej opcji naprawdę można stworzyć kawę idealną! 

Po czwarte – Funkcja Bypass.
Osobne obwody dla mleka, kawy czarnej, wody. Nic Wam się nie miesza. Unikacie ponownego przelewu wrzątku przez fusy. Higienicznie. Idealnie!

Po piąte – higieniczny sposób pobierania mleka.
Przez rurkę możecie mleko pobierać prosto z kartonu/ butelki lub z naczynka. 

Po szóste – bardzo cicha praca.
Docenisz przy małym dziecku. Ale pewnie nie tylko. 

Po siódme – możliwość parzenia dwóch kaw jednocześnie.

Po ósme – kawa taka jak lubisz.
Możliwość zmiany ustawień danych napojów. Intensywności, ilości wody. 

Po dziewiąte – ruchoma część podajnika.
Dzięki temu przy niskiej filiżance obniżacie sobie dyszę. Kawa, mleko czy wrzątek nie pryskają Wam na wszystkie strony. Chcecie zrobić latte w wysokiej szklance? Podnosicie i gotowe!

Po dziesiąte – ciepłe mleko.
Odkąd mam ekspres skończyłam podgrzewania małych ilości mleka i wody w rondelku/ czajniku. Wciskam przycisk i mam. 

Po jedenaste – coś co cenię.
Ekspres wyświetla przypominajki typu: wypłucz dyszę spieniającą, płukanie, odkamienianie. Dla mnie bardzo fajna sprawa, bo przy natłoku obowiązków można zapomnieć. Z drugiej strony nie trzeba tego robić od razu (bo przecież nie zawsze to jest właśnie odpowiedni moment, a maszyna przypomni Ci drugi raz później).

Po dwunaste – mam dla Was prezent.
Ci co dobrnęli do końca mam dla Was KOD dzięki któremu dostaniecie w prezencie super szklanki z podwójnego szkła do swoich kawek! Tak na dobry start. KOD TO PYSZNAKAWA. A tutaj macie link z którego możecie zamówić ekspres: LINK 


[mailerlite_form form_id=1]

Zostaw komentarz