Szukaj
  • Brak produktów w koszyku
Dziękuję Było Pyszne Tk Maxx Festiwal Szalonych Możliwości

Festiwal Szalonych Możliwości w TK Maxx

To, że uwielbiam zakupy w TK Maxxie to wiecie. W lipcu miałam możliwość uczestnictwa w spotkaniu prasowym w Forcie Sokolnickiego z okazji kampanii TK Maxx Festiwal Szalonych Możliwości w TK Maxx. Marka w ten sposób chce przypomnieć o sobie i o tym co możecie znaleźć na jej sklepowych półkach.  W spotkaniu uczestniczyli dziennikarze i blogerzy.

Jak tłumaczy sama marka:

Festiwal Szalonych Możliwości w praktyce oznacza, że każdego dnia we wszystkich sklepach TK Maxx czeka bogaty asoryment z aż 6 działów – moda damska, moda męska, obuwie, akcesoria, produkty dla domu, produkty dla dzieci – dostępny w okazyjnie niskich cenach. Pod jednym dachem klienci znajdą nie tylko unikatowe perełki, które często dostępne są w pojedynczych egzemplarzach, ale mogą również wybierać spośród wielu styli – od sukienek boho i kwiecistych bluzek przez kolorowe męskie t-shirty i koszule, eleganckie torebki, designerskie meble i nastrojowe świece, aż po mięciutkie dziecięce kocyki i drewniane zabawki.

O tym jak unikatowe i zróżnicowane mogą być produkty TK Maxx przekonali się również znani blogerzy (Ola Furka z Olciiak, Kamil Pawelski z Ekskluzywny Menel, Kasia Szymków z Jestem Kasia, Ania Skura
z What Anna Wears, Ania Dominik ze Scraperka i Edyta Filipiak z Olivka Blog), którzy podczas spotkania dostali od TK Maxx zadanie specjalne – wystylizowanie kultowych samochodów, tak by jednocześnie pokazać to, co najlepsze w poszczególnych działach TK Maxx.

Ja oczywiście najbardziej interesuję się w TK Maxx działem home&living. A tu też można znaleźć piękne perełki. Poniżej przedstawiam Wam relację zdjęciową ze spotkania! No i przyznać się, kto jest poszukiwaczem TK Maxx’owych perełek tak jak ja?

Na spotkaniu nauczyłam się cudnej rzeczy lepienia takich mega wianków, zresztą śledzący bloga pewnie wyhaczyli to na instastories. No dobra, zostawiam Was z galerią zdjęć!


NEWSLETTER - darmowe materiały dla Ciebie!


Jeśli podobał Ci się ten wpis, szukasz podobnych treści zapisz się do newslettera!
Otrzymasz dostęp do publikacji na temat żywienia dzieci, darmowych przepisów, wyzwań.

Zapisując się do newslettera wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z Polityka prywatności i informacje RODO

Proszę czekać, trwa zapisywanie....

Dziękuję za zapis!

Zostaw komentarz