Szukaj
  • Brak produktów w koszyku
Najlepszy Łódzki Blok Kulinarny

Konkurs na Najlepszy Łódzki Blog Kulinarny i podsumowanie 2016 roku

Do końca 2016 roku zostało dosłowne kilka dni. Był on dla mnie niezwykle intensywny kulinarnie. Przez moją biblioteczkę przewinęło się ponad 40 książek kulinarnych, z których część prezentowałam Wam na blogu, poznałam wielu ciekawych ludzi ze świata kulinarnego i mogłam czerpać od nich inspiracje. Uczestniczyłam w warsztatach fotograficznych (choć w tej dziedzinie nadal nie ma się czym chwalić, wiem, że od zeszłego roku zrobiłam pewien malutki, maluuuusieńki postęp). Prowadziłam osobiście dla niektórych z Was warsztaty kulinarne, co było dla mnie także spełnieniem marzeń.

Nominacja na Najlepszy Łódzki Blog Kulinarny

Jednak zwieńczeniem całego roku jest dla mnie nieoczekiwana nominacja przez Jemy w Łodzi do konkursu na Najlepszy Łódzki Blog Kulinarny 2016 roku. Moja radość była ogromna. Wiąże się z tym pewna historia, z początku mojego blogowania. W 2014 roku, kiedy jeszcze o blogu wiedziała tylko najbliższa rodzina i wąskie grono znajomych śledziłam perypetie i bardzo kibicowałam innej łódzkiej blogerce Madzi z Dare to Cook. Uwielbiam jej bloga, a fotografie przez nią wykonywane mogę oglądać i oglądać. I wtedy, w 2014 roku pomyślałam sobie, że pięknie by było być kiedyś na Jej miejscu. I udało się! Zupełnie nieoczekiwanie dostałam nominację, a potem przez 2 tygodnie prawie cały czas dzięki Waszym głosom prowadziłam. Nie wygrałabym bez Was, czytelników. Dlatego serdecznie dziękuję wszystkim za oddane na mojego bloga i na mnie głosy: rodzinie która od samego początku do końca wspierała mnie niesamowicie, przyjaciołom, bliskim i dalszym znajomym. Wiem, że nie jestem w stanie wymienić wszystkich z imienia i nazwiska, bo przecież oddaliście na bloga ponad 2800 głosów, ale chciałabym podziękować zaangażowanym. Jesteście wielcy!

Kulinarne plany na 2017

Zwycięstwo w takim konkursie daje mi moc działania na cały 2017 rok i staje się moją dobrą wróżbą na przyszłość. Obiecuję masę nowych, inspirujących Was przepisów, relacji. Jednocześnie chciałabym pogratulować wszystkim uczestnikom konkursu, bo nie znaleźliście się w tym konkursie przez przypadek. Gratuluję Karolinie z Cook Yourself zajęcia drugiego miejsca i Angelice z Wife with knife za zajęcie trzeciego miejsca. Serdecznie dziękuję organizatorom Jemy w Łodzi i Morning home.

Nowy rok zapowiada się równie obiecująco. Zacznę z pewnością od udziału w profesjonalnym szkoleniu, które jest nagrodą w konkursie w studio Morning home – specjalizującym się w kuchni molekularnej.


[mailerlite_form form_id=1]

Zostaw komentarz