Szukaj
  • Brak produktów w koszyku
Najlepszy Łódzki Blok Kulinarny

Konkurs na Najlepszy Łódzki Blog Kulinarny i podsumowanie 2016 roku

Do końca 2016 roku zostało dosłowne kilka dni. Był on dla mnie niezwykle intensywny kulinarnie. Przez moją biblioteczkę przewinęło się ponad 40 książek kulinarnych, z których część prezentowałam Wam na blogu, poznałam wielu ciekawych ludzi ze świata kulinarnego i mogłam czerpać od nich inspiracje. Uczestniczyłam w warsztatach fotograficznych (choć w tej dziedzinie nadal nie ma się czym chwalić, wiem, że od zeszłego roku zrobiłam pewien malutki, maluuuusieńki postęp). Prowadziłam osobiście dla niektórych z Was warsztaty kulinarne, co było dla mnie także spełnieniem marzeń.

Nominacja na Najlepszy Łódzki Blog Kulinarny

Jednak zwieńczeniem całego roku jest dla mnie nieoczekiwana nominacja przez Jemy w Łodzi do konkursu na Najlepszy Łódzki Blog Kulinarny 2016 roku. Moja radość była ogromna. Wiąże się z tym pewna historia, z początku mojego blogowania. W 2014 roku, kiedy jeszcze o blogu wiedziała tylko najbliższa rodzina i wąskie grono znajomych śledziłam perypetie i bardzo kibicowałam innej łódzkiej blogerce Madzi z Dare to Cook. Uwielbiam jej bloga, a fotografie przez nią wykonywane mogę oglądać i oglądać. I wtedy, w 2014 roku pomyślałam sobie, że pięknie by było być kiedyś na Jej miejscu. I udało się! Zupełnie nieoczekiwanie dostałam nominację, a potem przez 2 tygodnie prawie cały czas dzięki Waszym głosom prowadziłam. Nie wygrałabym bez Was, czytelników. Dlatego serdecznie dziękuję wszystkim za oddane na mojego bloga i na mnie głosy: rodzinie która od samego początku do końca wspierała mnie niesamowicie, przyjaciołom, bliskim i dalszym znajomym. Wiem, że nie jestem w stanie wymienić wszystkich z imienia i nazwiska, bo przecież oddaliście na bloga ponad 2800 głosów, ale chciałabym podziękować zaangażowanym. Jesteście wielcy!

Kulinarne plany na 2017

Zwycięstwo w takim konkursie daje mi moc działania na cały 2017 rok i staje się moją dobrą wróżbą na przyszłość. Obiecuję masę nowych, inspirujących Was przepisów, relacji. Jednocześnie chciałabym pogratulować wszystkim uczestnikom konkursu, bo nie znaleźliście się w tym konkursie przez przypadek. Gratuluję Karolinie z Cook Yourself zajęcia drugiego miejsca i Angelice z Wife with knife za zajęcie trzeciego miejsca. Serdecznie dziękuję organizatorom Jemy w Łodzi i Morning home.

Nowy rok zapowiada się równie obiecująco. Zacznę z pewnością od udziału w profesjonalnym szkoleniu, które jest nagrodą w konkursie w studio Morning home – specjalizującym się w kuchni molekularnej.


NEWSLETTER - darmowe materiały dla Ciebie!


Jeśli podobał Ci się ten wpis, szukasz podobnych treści zapisz się do newslettera!
Otrzymasz dostęp do publikacji na temat żywienia dzieci, darmowych przepisów, wyzwań.

Zapisując się do newslettera wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z Polityka prywatności i informacje RODO

Proszę czekać, trwa zapisywanie....

Dziękuję za zapis!

Zostaw komentarz