Szukaj
  • Brak produktów w koszyku
TK Maxx mój zestaw prezentowy

Moje Świąteczne zakupy w TK Maxx

Uwielbiam okres świąteczny, te wszystkie dekoracje domów, sklepów, choinki, ale jest jedna rzecz, za którą nie przepadam. Jest to kupowanie prezentów na ostatnią chwilę. Te tłumy ludzi w hipermarketach zawsze mnie przerażają. Dlatego zawsze staramy się sprawę prezentów „załatwić” wcześniej.

Ogromnie się ucieszyłam, gdy dostałam propozycję wzięcia udziału w TK Maxx Christmas Gifting Challenge. Wraz z czterema innymi blogerkami z całej Polski (piszę z całej, bo prawie każda z nas była z innej części) miałyśmy w określonym czasie (30 minut) kupić prezenty dla całej rodziny! Jak wiecie z moich poprzednich postów jestem fanką TK Maxxa i pierwszy dział, na który się udaję, to dzień kuchenny. Uwielbiam wynajdywać tam różne cudeńka- cieszą mnie one niezmiernie. Jednak kupno prezentów dla rodziny wymagało ode mnie przejścia przez inne działy. Budżet 500 zł. W moim przypadku na 6 osób. I pomyśleć, że nie da się zrobić tego w 30 minut ! A da się! TK Maxx w Parku Wola w Warszawie, był tak świetnie zaopatrzony, że skończyłam nieco przed czasem i był jeszcze czas na podejrzenie co wybrały koleżanki. Potem wszystkie nasze wybory zostały uwiecznione na zdjęciu i tym sposobem zostało udowodnione, że jak się chce to można w 30 minut wybrać prezenty na Święta!

To była świetna zabawa i mama nadzieję, że będę miała jeszcze kiedyś okazję w takim Challengu wziąć udział.

Poniżej przedstawiam Wam Nasze zakupy! Pierwsza fotka, to moje wybory. Całość zestawu kosztowała 498 zł z groszami. Tak więc ustalonych 500 zł idealnie się zmieściłam.

Mój zestaw prezentowy:

TK Maxx mój zestaw prezentowy

Zestawy moich koleżanek:

A tutaj macie listę produktów, które znalazłam w TK Maxxie i przykuły moją uwagę! Może i Wam się któryś z nich spodoba?

Łapcie jeszcze linka: http://www.tkmaxx.pl/sklepy tutaj znajdziecie sklep najbliżej Waszej lokalizacji! 


NEWSLETTER - darmowe materiały dla Ciebie!


Jeśli podobał Ci się ten wpis, szukasz podobnych treści zapisz się do newslettera!
Otrzymasz dostęp do publikacji na temat żywienia dzieci, darmowych przepisów, wyzwań.

Zapisując się do newslettera wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z Polityka prywatności i informacje RODO

Proszę czekać, trwa zapisywanie....

Dziękuję za zapis!

Zostaw komentarz