Szukaj
  • Brak produktów w koszyku

Zrób prezent bliskiej osobie … KARTĄ PODARUNKOWĄ !

Nadchodzi wyjątkowy czas w roku. Rodzinny czas. W tym okresie obdarowujemy się prezentami. Nie wiem jak Ty, ale ja mam czasem problem z tym co kupić, stresuje mnie czy osoba obdarowywana będzie zadowolona z prezentu. Jeśli nie bardzo znam preferencje osoby, którą chcę obdarować często korzystam z bezpiecznej opcji KARTY UPOMINKOWEJ. Pakuje ją w ozdobną kopertę, dołączam jakiś drobiazg DIY (np. domowe pierniczki) i robi się z tego super prezent.

Co roku staram się myśleć nad prezentami dużo wcześniej, przeraża mnie wizja grudniowego tłumu i kolejek. Stacjonarnie kupuje tylko w listopadzie, grudzień rezerwuje zdecydowanie na zakupy online. Są dla mnie wygodne, przemawia przeze mnie oszczędność czasu, brak konieczności stania w kolejkach. Jeśli chodzi o zakupy przez samymi Świętami, gdzie kurierzy mają pełne ręce roboty, a sklepy nie mogą już dać nam gwarancji dostawy, to właśnie wtedy przychodzi z pomocą KARTA UPOMINKOWA. Wpada z prędkością światła na Twojego maila i już masz prezent ! Czy to nie piękne?

Karolina, ale co ja tu mogą i komu kupić u Ciebie w sklepie? Więcej niż myślisz! pozwól, że Ci to wypunktuję, bo lubię czytelny i jasny przekaz! Ty nie musisz wybierać co masz kupić, bo dajesz w prezencie osobie, którą obdarowujesz konkretną kwotę na wydanie! Ale dla kogo nada się ten BON?

  • Znasz osobę, która kocha gotować? Znajdzie tu kopalnię przepisów zawartych w moich e-bookach. Przepisy nadają się dla dorosłych i dzieci. Posegregowane tematycznie, duży wachlarz możliwości
  • Znasz osobę, która zaczyna rozszerzanie diety swojego dziecka? Idealnie, Dziennik Rozszerzania Diety, Planner i Lista Rozszerzania Diety są właśnie po to. A całość bazuje na najnowszej wiedzy medycznej.
  • A może osoba obdarowywana to kawosz? Lepiej nie mogłaś/ mogłeś trafić. Znajdziesz u mnie kawy najwyższej jakości specialty, trzy rodzaje! W tym jedna, bezkofeinowa, która nada się dla kobiet w ciąży, mam karmiących i osób z nadciśnieniem, zbyt wysokim tętnem (taki prezent będzie idealny dla dziadków, rodziców mających problemy zdrowotne, albo po prostu osób, które chcą/ muszą ograniczyć spożycie kofeiny). oprócz tego w sklepie znajdują się akcesoria do parzenia kawy. Można stworzyć świetny zestaw!
  • Czym to teraz te dzieci się bawią? Masz do obdarowania dziecko w wieku 1-6 lat? No problem ! Mam u siebie Memory Owocowo- Warzywne zrobione z wysokiej jakości sklejki. Bezpieczne dla maluchów. Można się nimi bawić na trzy sposoby: uczyć z rysunków nazw warzyw i owoców (najmłodsze dzieci), grać w grę memory (przedszkolaki), uczyć literek i czytać (zerówczaki).
  • Znasz fanów świec? Chcesz komuś sprawić relaksujący wieczór przy wyjątkowych zapachach zdrowych, w 100% wegańskich świacach sojowych? Te zapachy są tak piękne, że uzależnisz się. I co najważniejsze wosk sojowy nie ma negatywnego wpływu na zdrowie nasze i naszych dzieci.

Myślę, że tym wypunktowaniem rozwiałam Twoje wątpliwości na temat tego czy warto wybrać BON PODARUNKOWY Dziękuję Było Pyszne. Masz do zagospodarowania KARTY PODARUNKOWE o wartości 50 zł, 100 zł, 150 zł, 200 zł. ENJOY! HO, HO, HO !


[mailerlite_form form_id=1]

Zostaw komentarz