Szukaj
  • Brak produktów w koszyku
TK Maxx Akademia Przyszłości

Akademia Przyszłości TK Maxx & Bizuu czyli trochę inny post na Dzień Dziecka

Śledzący mojego bloga wiedzą, że mam tą miłą przyjemność współpracować z marką TK Maxx. Dlatego postanowiłam sobie opublikować, trochę inny niż kulinarny, ale za to bardzo ważny post.

Niebawem Dzień Dziecka. TK Maxx świętuje ten wspaniały dzień z Akademią Przyszłości – w 2014 roku marka została jej strategicznym, charytatywnym partnerem. Program pomaga dzieciom ze środowisk lokalnych, które znalazły się w trudnej sytuacji materialnej lub rodzinnej.

W tym roku TK Maxx połączył siły ze znaną i zresztą bardzo przeze mnie lubianą polską marką odzieżową Bizuu. Projektantki Bizuu – Zuzanna Wachowiak i Blanka Jordan we współpracy z TK Maxxem stworzyły kolekcje charytatywnych gadżetów inspirowanych bohaterstwem.


Jak mówią dziewczyny z Bizuu:
Zuzanna Wachowiak: „Kiedy TK Maxx zaproponował nam współpracę przy projekcie na rzecz Akademii Przyszłości zgodziłyśmy się bez wahania. Cudownie jest angażować się w działalność, która pomaga w spełnianiu marzeń oraz budowaniu  pewności siebie.”

Blanka Jordandodaje: „Chyba każdy z nas, będąc dzieckiem, marzył o byciu superbohaterem. Okazuje się, że aby nim zostać nie potrzebujemy peleryn i nadprzyrodzonych mocy – każdy z nas codziennie może pomagać, między innymi poprzez wspieranie dzieci z Akademii, które razem z wolontariuszami uczą się przezwyciężać swoje problemy.”


I teraz najważniejsze! Dochód ze sprzedaży kolekcji, a są to przypinki i bandanki zostanie przekazany na Akademię Przyszłości. Ja osobiście zakochałam się w jednej z bandanek i już ją sobie sprawiłam, zasilając Akademię Przyszłości. Bandanki (12,99 zł) i przypinki (4,99 zł), są dostępne we wszystkich sklepach TK Maxx do 3 czerwca. W tym samym czasie będzie prowadzona zbiórka funduszy na rzecz Akademii – przy wszystkich kasach TK Maxx znajdą się specjalne puszki, w których można zostawić datek dla podopiecznych programu. Dodatkowo, w weekend 2-3 czerwca we wszystkich sklepach TK Maxx w Polsce odbywać się będą specjalne atrakcje dla dzieci.

TK Maxx wspiera Akademię Przyszłości od 2014 roku. Program pomaga ponad 2000 dzieci z lokalnych społeczności w całej Polsce, które znalazły się w trudnej sytuacji materialnej lub rodzinnej i które w obliczu codziennych życiowych zmagań i szkolnych porażek straciły wiarę w siebie.

Myślę, że to piękna inicjatywa, przy której nasz budżet nie ucierpi! Dlatego zachęcam Was serdecznie do wzięcia udziału w akcji!

P.S. Zgadujcie która z bandanek podbiła moje serce!


NEWSLETTER - darmowe materiały dla Ciebie!


Jeśli podobał Ci się ten wpis, szukasz podobnych treści zapisz się do newslettera!
Otrzymasz dostęp do publikacji na temat żywienia dzieci, darmowych przepisów, wyzwań.

Zapisując się do newslettera wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z Polityka prywatności i informacje RODO

Proszę czekać, trwa zapisywanie....

Dziękuję za zapis!

Zostaw komentarz