Szukaj
  • Brak produktów w koszyku
TK Maxx Akademia Przyszłości

Akademia Przyszłości TK Maxx & Bizuu czyli trochę inny post na Dzień Dziecka

Śledzący mojego bloga wiedzą, że mam tą miłą przyjemność współpracować z marką TK Maxx. Dlatego postanowiłam sobie opublikować, trochę inny niż kulinarny, ale za to bardzo ważny post.

Niebawem Dzień Dziecka. TK Maxx świętuje ten wspaniały dzień z Akademią Przyszłości – w 2014 roku marka została jej strategicznym, charytatywnym partnerem. Program pomaga dzieciom ze środowisk lokalnych, które znalazły się w trudnej sytuacji materialnej lub rodzinnej.

W tym roku TK Maxx połączył siły ze znaną i zresztą bardzo przeze mnie lubianą polską marką odzieżową Bizuu. Projektantki Bizuu – Zuzanna Wachowiak i Blanka Jordan we współpracy z TK Maxxem stworzyły kolekcje charytatywnych gadżetów inspirowanych bohaterstwem.


Jak mówią dziewczyny z Bizuu:
Zuzanna Wachowiak: „Kiedy TK Maxx zaproponował nam współpracę przy projekcie na rzecz Akademii Przyszłości zgodziłyśmy się bez wahania. Cudownie jest angażować się w działalność, która pomaga w spełnianiu marzeń oraz budowaniu  pewności siebie.”

Blanka Jordandodaje: „Chyba każdy z nas, będąc dzieckiem, marzył o byciu superbohaterem. Okazuje się, że aby nim zostać nie potrzebujemy peleryn i nadprzyrodzonych mocy – każdy z nas codziennie może pomagać, między innymi poprzez wspieranie dzieci z Akademii, które razem z wolontariuszami uczą się przezwyciężać swoje problemy.”


I teraz najważniejsze! Dochód ze sprzedaży kolekcji, a są to przypinki i bandanki zostanie przekazany na Akademię Przyszłości. Ja osobiście zakochałam się w jednej z bandanek i już ją sobie sprawiłam, zasilając Akademię Przyszłości. Bandanki (12,99 zł) i przypinki (4,99 zł), są dostępne we wszystkich sklepach TK Maxx do 3 czerwca. W tym samym czasie będzie prowadzona zbiórka funduszy na rzecz Akademii – przy wszystkich kasach TK Maxx znajdą się specjalne puszki, w których można zostawić datek dla podopiecznych programu. Dodatkowo, w weekend 2-3 czerwca we wszystkich sklepach TK Maxx w Polsce odbywać się będą specjalne atrakcje dla dzieci.

TK Maxx wspiera Akademię Przyszłości od 2014 roku. Program pomaga ponad 2000 dzieci z lokalnych społeczności w całej Polsce, które znalazły się w trudnej sytuacji materialnej lub rodzinnej i które w obliczu codziennych życiowych zmagań i szkolnych porażek straciły wiarę w siebie.

Myślę, że to piękna inicjatywa, przy której nasz budżet nie ucierpi! Dlatego zachęcam Was serdecznie do wzięcia udziału w akcji!

P.S. Zgadujcie która z bandanek podbiła moje serce!


[mailerlite_form form_id=1]

Zostaw komentarz