Szukaj
 • Brak produktów w koszyku
Lidl Jeść Zdrowiej

Konkurs i otwarcie Lidla w Łowiczu

Witajcie! Z okazji otwarcia pierwszego w Łowiczu Lidla (to już 8.03 w czwartek!) mam dla Was cudną niespodziankę! Razem z Lidlem przygotowałam dla Was konkurs, w którym możecie wygrać 4 kosze pełne produktów oraz uwaga uwaga! 4 najnowsze książki Lidla – Jeść Zdrowiej!

Zasady konkursu

Aby wziąć udział w konkursie wystarczy odpowiedzieć na pytanie: W najnowszej książce Lidla „Jeść Zdrowiej” znajdziesz mnóstwo rozmaitych, zdrowych przepisów. Jakie jest Twoje popisowe fit danie?

(w komentarzu pod blogowym postem, w komentarzu na facebooku pod postem konkursowym, lub w komentarzu na instagramie pod postem konkursowym).

Autorzy czterech  najfajniejszych, najbardziej kreatywnych odpowiedzi zdaniem autorki bloga Dziękuję Było Pyszne otrzymają kosze pełne produktów Lidla i książkę „Jeść zdrowiej”.

Regulamin konkursu:

 1. Konkurs trwa od 6.03.2018 do końca 11.03.2018 do godziny 00:00.
 2. Sponsorem nagród jest Lidl Polska.
 3. Nagrody wysyłane tylko na terenie Polski.
 4. Wysyłka następuję w terminie do 30 dni od dnia zakończenia konkursu.
 5. W konkursie nagrodzone będą cztery najciekawsze zdaniem autorki bloga Dziękuję Było Pyszne komentarze odpowiadające na pytanie „W najnowszej książce Lidla „Jeść Zdrowiej” znajdziesz mnóstwo rozmaitych, zdrowych przepisów. Jakie jest Twoje popisowe fit danie?” (forma: dowolna, może być przepis, luźna wypowiedź).
 6. Wyniki konkursu będą ogłoszone do dnia 16.03.2018 do godziny 00:00 na facebookowym profilu Dziękuję Było Pyszne oraz w poście konkursowym a także na instastories Dziękuję Było Pyszne (dziekujebylopyszne)
 7. Wygrani w ciągu 3 dni zobowiązani są wysłać swoje dane do wysyłki nagrody oraz numer telefonu dla kuriera. Dane należy wysłać na maila: dziekujebylopyszne@gmail.com . Po tym terminie nagroda jest przyznawana kolejnej osobie.
 8. Skład 1 zestawu nagród: kosz produktów o wartości 100 zł + książka „Jeść zdrowiej”.
 9. Ilość zestawów (zwycięzców): 4.

WYNIKI KONKURSU

Miło mi poinformować, że zwyciężczyniami są: 

 1. Ewelina Pietrzak (odpowiedź konkursowa pod postem na fb)
 2. Karola (odpowiedź konkursowa na blogu pod wpisem)
 3. Magdalena Życka (odpowiedź konkursowa pod postem na fb)
 4. Dominika Kom (odpowiedź konkursowa pod postem na fb) 

Bardzo, ale to bardzo wam dziewczyny gratuluję. Proszę wyślijcie mi swoje adresy i numer telefonu dla kuriera na dziekujebylopyszne@gmail.com w terminie zgodnym z regulaminem!


NEWSLETTER - darmowe materiały dla Ciebie!


Jeśli podobał Ci się ten wpis, szukasz podobnych treści zapisz się do newslettera!
Otrzymasz dostęp do publikacji na temat żywienia dzieci, darmowych przepisów, wyzwań.

Zapisując się do newslettera wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z Polityka prywatności i informacje RODO

Proszę czekać, trwa zapisywanie....

Dziękuję za zapis!

Zostaw komentarz