Szukaj
  • Brak produktów w koszyku
Rozszerzanie diety książki

Poznajmy się… w telewizji

JAK PO SIEDMIU LATACH PROWADZENIA BLOGA BEZ POKAZYWANIA WIZERUNKU, ZDECYDOWAŁAM SIĘ Z TOBĄ PRZYWITAĆ

Przez siedem lat nie wadził mi brak mojego wizerunku tutaj. Nie uważałam, że przepisy, które Wam tu prezentuje potrzebują dodatku w postaci mojej twarzy. Sytuacja powoli zaczęła się zmieniać, kiedy rozpoczęłam działalność Pyszne BLW, powstała zamiast bloga platforma, na której marzyłam poruszać tematy trudne i naukowe obok tych lekkich i przyjemnych jak przepisy czy polecenia książek dla dzieci czy kosmetyków dla mam. Moje media społecznościowe, szczególnie instagram (w moim odczuciu) zaczęły się fajnie rozwijać i zamarzyłam prowadzić Wam choćby lajfy ze specjalistami. O ile pokazywanie przepisów, reklamowanie moich produktów stworzonych dla Was nadal może odbywać się bez wizerunku, to tu spotkałam ścianę. I już od kilku miesięcy zastanawiałam się, czy może by nie ujawnić się Wam;). I co się stało?

NIC NIE DZIEJE SIĘ BEZ PRZYCZYNY, CZYLI ZAPROSZENIE DO TELEWIZJI ŚNIADANIOWEJ

Kiedy dostałam zaproszenie do śniadaniówki i to na temat, który jest tak mój, tak mi bliski jak kawa, pomyślałam: „to nie przypadek”. Generalnie jestem osobą, która bierze na klatę rzeczy, które mniej lub bardziej oczekiwanie przytrafiają mi się w życiu i uznaje je jako skutek małych i wielkich składowych, które zadziały się wcześniej. I pomyślałam: „kiedy jak nie teraz”.

PODWÓJNA PREMIERA

Dlatego ten dzień był dla mnie taki stresujacy. Z drugiej strony pełen radości. Na instagramie moja społeczność ma ponad 22 tysiące i zawsze słyszała tylko mój głos. Czułam, że wchodzę w nowy rozdział mojej internetowej działaności plus sam występ w telewizji na żywo był owiany lawiną pozytywnych emocji i stresu. Po wszystkim mogę powiedzieć jedno, wejście w śniadaniówce to była wspaniała przygoda z boskim tematem do rozmowy a zapchana skrzynka z naprawdę przemiłymi wiadomościami radowała moje serducho!

CO DALEJ?

Powiedziało się A, trzeba powiedzieć B. Planuję dla Was spotkania live ze specjalistami, ale też takie ze mną gdzie wspólnie pogotujemy, pogadamy o rozszerzaniu, Mam nadzieję, że ta nowa formuła się Wam spodoba.

NA PAMIĄTKĘ

A tutaj na pamiątkę zostawiam Wam link do rozmowy w Pytaniu na Śniadanie. Czy kobieta w ciąży może pić kawę?

KLIKNIJ W ZDJĘCIE, ABY ODTWORZYĆ


NEWSLETTER - darmowe materiały dla Ciebie!


Jeśli podobał Ci się ten wpis, szukasz podobnych treści zapisz się do newslettera!
Otrzymasz dostęp do publikacji na temat żywienia dzieci, darmowych przepisów, wyzwań.

Zapisując się do newslettera wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z Polityka prywatności i informacje RODO

Proszę czekać, trwa zapisywanie....

Dziękuję za zapis!

Zostaw komentarz