Szukaj
  • Brak produktów w koszyku
Dziękuję Było Pyszne Klub Panasonic Polska

Relacja warsztatów z Panasonic Polska

Jak wiecie jakiś czas temu wygrałam konkurs fotograficzny organizowanych przez Panasonic. Dla przypomnienia – konkurs polegał na umieszczeniu 3 zdjęć robionych aparatem Panasonic Lumix przez uczestników Polski, Czech, Węgier i Rumunii. Wśród osób biorących udział w konkursie wytypowano zwycięzców i miałam niewątpliwe szczęście być wśród nich. I własnie dlatego dziś możecie przeczytać ten post – Relacja warsztatów z Panasonic Polska.

Nagroda z uroczym widokiem

Wygraną w konkursie były weekendowe warsztaty fotograficzne i kulinarne w Olsztynie w boskim hotelu Przystań Hotel & Spa. Kto śledzi mojego instagrama, wie, że hotel był przecudny i absolutnie godny polecenia na weekendowy wypad. Hotel leży nad samym jeziorem, z okna, gdy wstawaliśmy mieliśmy widok na piękną wodę i przystań. Myślę, że zdjęcia absolutnie nie oddają uroku miejsca.

Po zameldowaniu się w cudnych pokojach zostaliśmy zaproszeni na obiad powitalny, który był przepyszny. Bezpośrednio przy hotelu położona jest restauracja, która serwuje naprawdę znakomite dania.

Warsztaty kulinarne

Ale do rzeczy. Warsztaty kulinarne prowadziła nam urocza Samar Khanafer, z którą miałam już okazję wcześniej „mieszać w garach” i bardzo się cieszyłam, że to właśnie ona będzie nas wprowadzać w świat Panasonica. Wszystkie potrawy jakie przygotowywaliśmy na warsztatach były przyrządzane przy użyciu sprzętu Panasonica.

Jeśli chodzi o menu, Samar spisała się wybornie. To zdecydowanie moje smaki, wyraziste i zasmaczyste! Samar pokazała nam całkiem fajny tip na obieranie owocu granatu pod wodą, dzięki czemu ręce się nam nie brudzą a ziarenka odchodzą jedno po drugim. Bardzo higieniczna i prosta metoda.

Warsztaty fotograficzne

Po zakończonej części kulinarnej przeszliśmy do części fotograficznej. Mieliśmy możliwość testować masę sprzętu fotograficznego i uzyskać wiedzę od świetnych fotografów. Po wstępie teoretycznym przyszedł czas na praktykę i tu wielu mogło przetestować swoje umiejętności.

Całość zakończyła się cudną kolacją, na której zjedliśmy to, co wcześniej było ugotowane.

Weekend zleciał niesamowicie szybko, poznałam wielu ciekawych ludzi, nowe smaki i piękne miejsce, do którego chciałabym powrócić.

Zdecydowanie warto sięgać po marzenia kochani, więc i Wam polecam!

Poniżej OBFITA RELACJA ZDJĘCIOWA z warsztatów!


NEWSLETTER - darmowe materiały dla Ciebie!


Jeśli podobał Ci się ten wpis, szukasz podobnych treści zapisz się do newslettera!
Otrzymasz dostęp do publikacji na temat żywienia dzieci, darmowych przepisów, wyzwań.

Zapisując się do newslettera wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z Polityka prywatności i informacje RODO

Proszę czekać, trwa zapisywanie....

Dziękuję za zapis!

Zostaw komentarz