Szukaj
  • Brak produktów w koszyku
Dziękuję Było Pyszne Las Vegas

W Las Vegas niekoniecznie niezdrowo

Las Vegas to przede wszystkim hazard i kasyna, ale nie możemy zapominać, że to wyjątkowe miasto rozpieści także nasze podniebienie. Bez względu na to gdzie i po co jedziemy, zawsze liczymy przecież na smaczny obiad. Sprawdzamy zatem kluczowe miejscówki, gdzie zjemy dobrze, ale też zdrowo. Trzeba w końcu wziąć pod uwagę, że stolica gier przede wszystkim kusi fast foodem i alkoholem. Jeśli ktoś preferuje bardziej konkretne posiłki, powinien spojrzeć na listę z innego punktu widzenia. Bo mimo wszystko znajdziecie tam knajpki włoskie, z sushi, owocami morza czy też kawiarnie lub śniadaniownie, które zaoferują doskonałe posiłki z placuszkami i owocami.

Rzecz jasna, warto zaznaczyć, że nie ma sensu szukać miejsca najbardziej wybitnego. Wszyscy już wiemy, że każdy z nas ma całkowicie odmienne preferencje. Jeśli zatem odwiedziliście już kasyna, jakie zaplanowaliściena swojej liście wrażeń, sprawdzimy lokale zdrowe, które oferują tak dania bezglutenowe, wegańskie lub wegetariańskie. Przy tym wszystkim polecane są przez odwiedzających oraz innych blogerów, którzy decydowali się próbować amerykańskich specjałów podczas swoich wizyt. A jest tu ogólnie w czym przebierać. Przykładowo Flights Restaurant by Alex Hut to miejsce w którym znajdziecie… prawdziwy samolot wiszący bezpośrednio nad głowami. Przeżycie jest tam wyjątkowe, aczkolwiek to lokal, który przede wszystkim nacechowany jest prestiżem, więc abstrahując od smacznych posiłków, musicie się tu liczyć z wyższymi kosztami waszego obiadu. Pozostając w tych klimatach możecie wybrać się do Chin Chin, które oferuje stół szwedzki, niejako aktualizowany co kilka godzin. Cały lokal podzielony jest tak, że znajdziecie tu specjalne kategorie Healthy, nakierowane właśnie na zdrowe składniki, co będzie tam ciekawą odskocznią od podstawowych i bazowych steków, bekonu czy żeberek, które na pewno kojarzycie z opowieści i licznych filmów o tym wyjątkowym kraju. Jeśli z kolei ruszymy w kompletnie innym kierunku i pozostanie jedynie przy wegetariańskich propozycjach, staniem przy VegeNation. Jak wszystko w Las Vegas, ceny nie należą tu do niskich, zrekompensuje wam to jednak doskonała kuchnia, każdego roku chwalona przez tysiące osób ceniących sobie przede wszystkim zdrowe i bardzo świeże jedzenie. Jeden z komentarzy, jaki można wyczytać o tej knajpce mówi nam „Salad home-run”, co nawiązuje do baseballa, tak słynnego w USA i pysznego smaku, jaki zaoferują wam na miejscu. Biorąc pod uwagę to, o jak dużym i barwnym mieście mówimy, trzeba zaznaczyć, że znajdziecie tam praktycznie wszystkie kuchnie świata. Doskonałym tego przykładem jest cenione Le Thai z kuchnią tajską, Trevi – z włoską czy Juan’s Flaming Fajitas & Cantina. Tu z kolei panuje styl meksykański, co akurat w USA powinno stanowić jedną z podstaw waszych posiłków. Trzeba jednak uczciwie przyznać, że mimo warzywnych sałatek, spotkacie się tam z toną sera, którego przecież chcemy unikać. A jeśli tak będzie w istocie, pierwsze kierunki do Veggie House oraz „Eat”, które serwuje fantastyczne śniadania, bazujące jedynie na sosach tworzonych na miejscu, co świetnie współgra m.in. z hitowymi placuszkami i owocami. Podobnie zresztą możecie się poczuć w Sqeeze In czy Americana Las Vegas.

Wymieniać można dalej, aczkolwiek z reguły miasto to ma na tyle dużą różnorodność, że często lokale dobierać będziecie nie na podstawie recenzji, ale poprzez lokalizację w której się znajdujecie. Dobra wiadomość jest taka, że Las Vegas to nie tylko kasyna i hazard, ale też wysoka jakość. Przy tak dużym natłoku odwiedzających nie ma się co dziwić, że właściciele stawiają przede wszystkim na zaangażowanie i świeżość. Rzecz jasna, nie zawsze będzie tak dobrze, jak sobie wymarzymy, ale jest to problem wszystkich miejsc na świecie, o czym zapewne nie trzeba już nikomu mówić. Skupcie się zatem na preferencjach i zakresie cenowym. Gdy już to ustalicie, znalezienie zdrowego i zjawiskowego szejka nie będzie stanowiło żadnego problemu. Vegas wychodzi w końcu z prostego założenia „Nasz klient, nasz pan”.

Dziękuję Było Pyszne Las Vegas

NEWSLETTER - darmowe materiały dla Ciebie!


Jeśli podobał Ci się ten wpis, szukasz podobnych treści zapisz się do newslettera!
Otrzymasz dostęp do publikacji na temat żywienia dzieci, darmowych przepisów, wyzwań.

Zapisując się do newslettera wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z Polityka prywatności i informacje RODO

Proszę czekać, trwa zapisywanie....

Dziękuję za zapis!

Zostaw komentarz