Szukaj
  • Brak produktów w koszyku
Dziękuję Było Pyszne Lunchbox #6

To już Lunchbox #6! Wcale a wcale nie brakuje mi pomysłów, a rzadsze pojawianie się lunchboxowych postów jest spowodowane bardzo prozaiczną sprawą. Lunchboxy przygotowuję wieczorami na następny dzień (światło do zdjęć jest wtedy fatalne) a raniutko wychodzę i raz, że nigdy nie mogę się wyrobić, żeby cyknąć Wam fotę, dwa, zimą rano jest ciemno i znów kiszka ze światłem. Więc uznajmy, że na sezon zimowy jestem usprawiedliwiona, natomiast wiosną damy czadu! Marzy mi się jasność o 20.00 a nie ciemnica o 17!

Wróćmy jednak do dzisiejszego menu lunchboxowego!

Drugie śniadanie: Mieszanka granola orzechowa/kokos/daktyle/żurawina + jogurt naturalny 

Przepis na domową granolę znajdziecie tutaj. Dodajcie do niej świeżego kokosa, daktyli lub innych ulubionych bakalii, murowana duża dawka energii!

Obiad: Makaron z tuńczykiem 

Przepis na makaron z tuńczykiem znajdziecie tutaj (<-klik) Jeśli jednak nie lubicie tuńczyka, śmiało możecie pominąć ten składnik! Wyjdzie równie pysznie. Możecie użyć też makaronu razowego lub dla przykładu kukurydzianego (bezglutenowy).


NEWSLETTER - darmowe materiały dla Ciebie!


Jeśli podobał Ci się ten wpis, szukasz podobnych treści zapisz się do newslettera!
Otrzymasz dostęp do publikacji na temat żywienia dzieci, darmowych przepisów, wyzwań.

Zapisując się do newslettera wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z Polityka prywatności i informacje RODO

Proszę czekać, trwa zapisywanie....

Dziękuję za zapis!

Zostaw komentarz